web
counter
ГЛАВНАЯ Про нас

Про нас

Volgov

Проект «InterVizor» народився зусиллями українських політтехнологів, політконсультантів та політологів, тих, хто зазвичай перебувають «у тіні» і розуміють, що зазвичай, все інакше, ніж здається. Для цього об’єдналися досить різні люди: романтики та прагматики, зачаровані та розчаровані, ті, що співпрацюють з «цими» та з «іншими». Нам є що сказати суспільству, і ми це кажемо. Зазвичай через наших клієнтів, але, часом, й особисто. Так цікавіше. Так сильніше. Так «смачніше».

Ми покажемо «виворіт» цього світу. Але, зрозуміло, не увесь. У кожного є свої професійні та особисті таємниці. Але, якщо ви станете споживачем нашого інформаційного продукту, то дізнаєтесь багато того, що вам не розкажуть з екрану телебачення чи на шпальтах інших ресурсів.

«InterVizor» не належить жодному з олігархів. Він не обслуговує жодну з політичних сил чи бізнес-груп. Чому?

По-перше, керівництво «InterVizor» здійснюється спільнотою тих, хто генерує та формує контент, бере участь у його розвитку власною участю в ефірах. А вони симпатизують самим різним політичним силам в Україні.

По-друге, інвестори «InterVizor» вірять у його саме комерційний успіх, який можливий, якщо будуть презентовані усі позиції та думки.

По-третє, тут усі досвідчені експерти, які, безумовно, будуть маніпулювати та пропагувати як відкрито, так і «в темну». Але кожен з учасників спільноти має право та можливість запропонувати свої контраргументи та бачення проблеми.

Слідкуйте за «InterVizor». Буде цікаво!

 

Сайт спільноти каналу “InterVizor”


Facebook


Youtube

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: